• Moda sportowa dla ludzi żyjących aktywnie!
img

Jak nosić skinny jeans: Jeśli masz brzuszek

Jeśli masz tendencję do noszenia dodatkowych kilogramów w okolicach brzucha, możesz pomyśleć, że skinny jeans są całkowicie wykluczone. My jesteśmy innego zdania. Zapoznaj się z naszymi wskazówkami, jak nosić jeansy skinny, jeśli masz trochę nadprogramowych kilogramów w środku.

Trzymaj się środka

Zapomnij o niskim stanie. I o wysokim stanie, jeśli o to chodzi. Jeżeli masz trochę więcej brzuszka niż byś chciała, ostatnią rzeczą, jakiej pragniesz, jest stworzenie muffin top (niski stan) lub wybrzuszenie brzucha (wysoki stan). Krój, który najbardziej pasuje do sylwetki nieco szerszej pośrodku to mid-rise, czyli taki, w którym pasek w talii sięga brzucha pomiędzy pępkiem a kośćmi biodrowymi.

Poszukaj też spandexu, który doda ci trochę elastyczności, na wypadek gdybyś miała zamiar usiąść w pewnym momencie.

jeans

Top, który nie jest dopasowany, ale pasuje

Nic nie jest mniej wyrozumiałe dla małego brzuszka niż dopasowany top na dopasowanych dżinsach, więc wybierz coś przylegającego do ciała. I mamy tu na myśli coś przylegającego do ciała, co oznacza, że materiał opada miękko blisko ciała, ale nie przylega do niego, jak w przypadku tego marszczonego cami od DKNY.

Warstwy strategiczne

Jeśli pogoda na to pozwala, rozważ kurtkę strukturalną, czyli taką, która wcina się w talii, a następnie delikatnie opada na biodra.

Wspaniałe buty

Podczas gdy gorące buty nie mają nic wspólnego z ukrywaniem brzuszka, odciągną uwagę od śródstopia i sprawią, że poczujesz się niesamowicie w tym samym czasie. To samo odnosi się do pary bajeczne kolczyki standout lub awesome oświadczenie naszyjnik. Pamiętaj: rozproszenie uwagi jest Twoim przyjacielem.

Redakcja "Sportowa szafa"

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz